17.3 C
Stekene
vrijdag 17 mei 2024

Jeugd klopt aan bij jeugdhuis voor fuifondersteuning

JEUGDHUIS De Cramme is niet alleen een plaats waar jongeren elkaar ontmoeten. Af en toe wordt er ook stevig gefeest. Wist je dat de Crammevrijwilligers ook helpen bij de organisatie van ‘een goeie fuif’? En die mag gerust verder rijken dan de muren van het jeugdhuis.

De nood aan de beentjes loszwieren is groot in Stekene. Maar een fuif organiseren geen sinecure. Fuiven van grote omvang vereisen een goede aanpak op vlak van logistiek, communicatie, vergunningen, financiën, planning en dergelijke meer.

We vinden het belangrijk dat jongeren kunnen experimenteren en groeien. Daarom helpen we iedere persoon of vereniging bij de organisatie van een feestje in ons jeugdhuis. Het volstaat dus om af te komen met een idee; wij zorgen realistisch projectplan.

Fuifklimaat

Vanuit onze eigen jeugdhuiservaring kriebelt het ook om kennis te delen met andere organisatoren. Daarom staan we de laatste jaren ook andere grote fuiven in onze gemeente bij met raad en daad. De Message Party van de Stekense jongens-Chiro is hier een voorbeeld van. Met onze jeugdhuisbril op, werpen we een blik op de planning, de offertes en de logistiek. Door samen opzoek te gaan naar goede partners, maken we het fuifklimaat in Stekene toch enkel maar beter, niet?

Ook bovenlokaal zijn we een veelgevraagde partner. We schreven mee aan het kennisplatform ikorganiseer.be. Dat is dé website waar jonge organisatoren terecht kunnen voor tal van informatie. Ikorganiseer.be is een initiatief van Formaat, de koepelorganisatie van alle jeugdhuizen. Voor Formaat geven onze vrijwilligers ook vaak opleidingen rond organiseren en ook zakelijk beheer. Aan talent dus geen gebrek bij De Cramme.

Dus heb je zin om in plaats van feestjes af te schuimen zelf met een walkietalkie in jouw handen rond te lopen? Heb je een idee of een cool concept in gedachten en zoek je nog ‘partners in crime’? Laat het ons gerust weten via kern@decramme.be!

Meer nieuws in deze categorie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

We gebruiken cookies om het verkeer op onze website te analyseren, en eventueel te delen met onze sociale mediapartners. View more
Cookies settings
Accepteren
Weigeren
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Wie zijn we

Ons site adres is: https://www.gazetvanstekene.be.

Comments

Als bezoekers reacties achterlaten op de site, verzamelen we de gegevens getoond in het reactieformulier, het IP-adres van de bezoeker en de browser user agent om te helpen spam te detecteren. Een geanonimiseerde string, gemaakt op basis van je e-mailadres (dit wordt ook een hash genoemd) kan worden gestuurd naar de Gravatar dienst indien je dit gebruikt. De privacybeleid pagina van de Gravatar dienst kun je hier vinden: https://automattic.com/privacy/. Nadat je reactie is goedgekeurd, is je profielfoto publiekelijk zichtbaar in de context van je reactie.

Media

Als je een geregistreerde gebruiker bent en afbeeldingen naar de site upload, moet je voorkomen dat je afbeeldingen uploadt met daarin EXIF GPS locatie gegevens. Bezoekers van de site kunnen de afbeeldingen van de site downloaden en de locatiegegevens inzien.

Cookies

Wanneer je een reactie achterlaat op onze site, kun je aangeven of je naam, je e-mailadres en site in een cookie opgeslagen mogen worden. Dit doen we voor je gemak zodat je deze gegevens niet opnieuw hoeft in te vullen voor een nieuwe reactie. Deze cookies zijn een jaar lang geldig. Indien je onze inlogpagina bezoekt, slaan we een tijdelijke cookie op om te controleren of je browser cookies accepteert. Deze cookie bevat geen persoonlijke gegevens en wordt verwijderd zodra je je browser sluit. Zodra je inlogt, zullen we enkele cookies bewaren in verband met je login informatie en schermweergave opties. Login cookies zijn 2 dagen geldig en cookies voor schermweergave opties 1 jaar. Als je "Herinner mij" selecteert, wordt je login 2 weken bewaard. Zodra je uitlogt van je account, worden login cookies verwijderd. Wanneer je een bericht wijzigt of publiceert wordt een aanvullende cookie door je browser opgeslagen. Deze cookie bevat geen persoonlijke data en heeft enkel het post ID van het artikel wat je hebt bewerkt in zich. Deze cookie is na een dag verlopen.

Ingesloten inhoud van andere sites

Berichten op deze site kunnen ingesloten inhoud bevatten (bijvoorbeeld video's, afbeeldingen, berichten, enz.). Ingesloten inhoud van andere sites gedraagt zich exact hetzelfde alsof de bezoeker deze andere site heeft bezocht. Deze sites kunnen gegevens over je verzamelen, cookies gebruiken, extra tracking van derde partijen insluiten en je interactie met deze ingesloten inhoud monitoren, inclusief het vastleggen van de interactie met ingesloten inhoud als je een account hebt en ingelogd bent op die site.

Met wie we je gegevens delen

Als je een wachtwoord reset aanvraagt, wordt je IP-adres opgenomen in de reset e-mail.

Hoelang we je gegevens bewaren

Wanneer je een reactie achterlaat dan wordt die reactie en de metadata van die reactie voor altijd bewaard. Op deze manier kunnen we vervolgreacties automatisch herkennen en goedkeuren in plaats van dat we ze moeten modereren. Voor gebruikers die zich op onze site registreren (indien aanwezig), slaan we ook de persoonlijke informatie op die ze verstrekken in hun gebruikersprofiel. Alle gebruikers kunnen op ieder moment hun persoonlijke informatie bekijken, bewerken of verwijderen (behalve dat ze hun gebruikersnaam niet kunnen wijzigen). Site beheerders kunnen deze informatie ook bekijken en bewerken.

Welke rechten je hebt over je gegevens

Als je een account hebt op deze site of je hebt reacties achter gelaten, kan je verzoeken om een exportbestand van je persoonlijke gegevens die we van je hebben, inclusief alle gegevens die je ons opgegeven hebt. Je kan ook verzoeken dat we alle persoonlijke gegevens die we van je hebben wissen. Dit bevat geen gegevens die we verplicht moeten bewaren in verband met administratieve, wettelijke of beveiligings doeleinden.

Waar je gegevens naar toe worden gezonden

Mogelijk worden reacties van bezoekers gecontroleerd via een geautomatiseerde spamdetectie service.
Save settings
Cookies settings