17.1 C
Stekene
maandag 17 juni 2024

Voetbalclub SK Kemzeke promoveert naar 2e provinciale

Zondag 15 mei, feest in Kemzeke: het eerste elftal van voetbalclub SK Kemzeke promoveerde immers van derde naar tweede provinciale na een ware thriller op het veld van Lochristi. Hoewel de club vooral focust op de jeugdwerking is de vreugde er niet minder om. Bovendien realiseert SK Kemzeke een huzarenstukje: in nauwelijks drie seizoenen promoveerde de club al voor de tweede keer!

Enkele dagen na het promotiefeest geniet voorzitter Stijn Van Mol nog volop na. ‘In de reguliere competitie waren wij op de derde plaats geëindigd na Sint-Gillis-Waas en Moerbeke. Dit gaf ons recht om een eindronde te spelen voor een eventuele promotie hogerop. De eerste wedstrijd wonnen we met 1-3 bij Kluisbergen, een moeilijke verplaatsing naar een onbekende tegenstander.’

In de tweede ronde kwam SK Kemzeke uit tegen Lochristi, een zeer ambitieuze ploeg. ‘Lochristi was er vast van overtuigd dat ze zouden promoveren, er stond al een feesttent klaar, een discobar, hamburgertenten. Ze zouden SK Kemzeke wel eens vlug in de pan hakken. Het verliep echter helemaal anders en na een spannende match wonnen wij met 2-3 tot grote vreugde van onze talrijke supporters. We hadden een bus ingelegd en zo waren meer dan 100 SK Kemzeke-supporters getuige van deze ‘historische’ wedstrijd. Voor ons betekende dit de tweede viering want ook de reserven speelden al eerder kamp­ioen dit seizoen.’

Clubliefde

‘Vrijwel alle spelers van de eerste ploeg tekenden inmiddels bij, hoewel er elders ‘aanlokkelijke’ voorstellen lagen. Dat heeft alles te maken met clubliefde. Wij betalen volgens mij het minste aan vergoedingen in 3de provinciale en toch verkiezen alle spelers ervoor bij onze club te blijven. Ook na de promotie houden we vast aan deze ingeslagen weg. Wij hebben een ploeg vrienden op het veld staan die vooral voetballen voor het spel, elkaar, de club en onze supporters, en niet voor de centen.’

Jeugdcoördinator

De promotie van het eerste elftal is uiteraard een opsteker, Stijn Van Mol benadrukt dat SK Kemzeke vooral verder bouwt aan een stevige jeugdwerking. ‘In dat verband zijn we blij dat we een nieuwe, ervaren jeugdcoördinator konden aantrekken. Met zijn komst kunnen we de structuur van de jeugdwerking verder versterken. De opleiding van onze jeugd staat centraal, op termijn zullen er wellicht enkele spelers van de sterke U15-ploeg kunnen doorgroeien naar het eerste elftal.’

SK Kemzeke telt nu ongeveer een 100-tal jeugdspelers. ‘Een goede begeleiding is cruciaal. Daarom investeren we graag in bijkomende opleidingen voor onze huidige trainers. Op die manier garanderen we een kwaliteitsvolle jeugdwerking.’

Meer nieuws in deze categorie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

We gebruiken cookies om het verkeer op onze website te analyseren, en eventueel te delen met onze sociale mediapartners. View more
Cookies settings
Accepteren
Weigeren
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Wie zijn we

Ons site adres is: https://www.gazetvanstekene.be.

Comments

Als bezoekers reacties achterlaten op de site, verzamelen we de gegevens getoond in het reactieformulier, het IP-adres van de bezoeker en de browser user agent om te helpen spam te detecteren. Een geanonimiseerde string, gemaakt op basis van je e-mailadres (dit wordt ook een hash genoemd) kan worden gestuurd naar de Gravatar dienst indien je dit gebruikt. De privacybeleid pagina van de Gravatar dienst kun je hier vinden: https://automattic.com/privacy/. Nadat je reactie is goedgekeurd, is je profielfoto publiekelijk zichtbaar in de context van je reactie.

Media

Als je een geregistreerde gebruiker bent en afbeeldingen naar de site upload, moet je voorkomen dat je afbeeldingen uploadt met daarin EXIF GPS locatie gegevens. Bezoekers van de site kunnen de afbeeldingen van de site downloaden en de locatiegegevens inzien.

Cookies

Wanneer je een reactie achterlaat op onze site, kun je aangeven of je naam, je e-mailadres en site in een cookie opgeslagen mogen worden. Dit doen we voor je gemak zodat je deze gegevens niet opnieuw hoeft in te vullen voor een nieuwe reactie. Deze cookies zijn een jaar lang geldig. Indien je onze inlogpagina bezoekt, slaan we een tijdelijke cookie op om te controleren of je browser cookies accepteert. Deze cookie bevat geen persoonlijke gegevens en wordt verwijderd zodra je je browser sluit. Zodra je inlogt, zullen we enkele cookies bewaren in verband met je login informatie en schermweergave opties. Login cookies zijn 2 dagen geldig en cookies voor schermweergave opties 1 jaar. Als je "Herinner mij" selecteert, wordt je login 2 weken bewaard. Zodra je uitlogt van je account, worden login cookies verwijderd. Wanneer je een bericht wijzigt of publiceert wordt een aanvullende cookie door je browser opgeslagen. Deze cookie bevat geen persoonlijke data en heeft enkel het post ID van het artikel wat je hebt bewerkt in zich. Deze cookie is na een dag verlopen.

Ingesloten inhoud van andere sites

Berichten op deze site kunnen ingesloten inhoud bevatten (bijvoorbeeld video's, afbeeldingen, berichten, enz.). Ingesloten inhoud van andere sites gedraagt zich exact hetzelfde alsof de bezoeker deze andere site heeft bezocht. Deze sites kunnen gegevens over je verzamelen, cookies gebruiken, extra tracking van derde partijen insluiten en je interactie met deze ingesloten inhoud monitoren, inclusief het vastleggen van de interactie met ingesloten inhoud als je een account hebt en ingelogd bent op die site.

Met wie we je gegevens delen

Als je een wachtwoord reset aanvraagt, wordt je IP-adres opgenomen in de reset e-mail.

Hoelang we je gegevens bewaren

Wanneer je een reactie achterlaat dan wordt die reactie en de metadata van die reactie voor altijd bewaard. Op deze manier kunnen we vervolgreacties automatisch herkennen en goedkeuren in plaats van dat we ze moeten modereren. Voor gebruikers die zich op onze site registreren (indien aanwezig), slaan we ook de persoonlijke informatie op die ze verstrekken in hun gebruikersprofiel. Alle gebruikers kunnen op ieder moment hun persoonlijke informatie bekijken, bewerken of verwijderen (behalve dat ze hun gebruikersnaam niet kunnen wijzigen). Site beheerders kunnen deze informatie ook bekijken en bewerken.

Welke rechten je hebt over je gegevens

Als je een account hebt op deze site of je hebt reacties achter gelaten, kan je verzoeken om een exportbestand van je persoonlijke gegevens die we van je hebben, inclusief alle gegevens die je ons opgegeven hebt. Je kan ook verzoeken dat we alle persoonlijke gegevens die we van je hebben wissen. Dit bevat geen gegevens die we verplicht moeten bewaren in verband met administratieve, wettelijke of beveiligings doeleinden.

Waar je gegevens naar toe worden gezonden

Mogelijk worden reacties van bezoekers gecontroleerd via een geautomatiseerde spamdetectie service.
Save settings
Cookies settings