0.9 C
Stekene
zondag 3 december 2023

WaseGolf: sportief bezig zijn en genieten van de natuur

Kijkt u uit naar een uitdagende golfbaan in een groene omgeving? Zoek het niet te ver: bij WaseGolf in Sint-Gillis-Waas is het volop genieten. Vijf jaar na de opening blijkt het initiatief van Gedelegeerd Bestuurders Felix Van der Steichel en zijn zoon Paul-Henri een schot in de roos.

Ons interview start met een knipoog. ‘De maatschappelijke zetel van WaseGolf is gevestigd in de Kwakkelstraat in Stekene. De golfterreinen op de gronden van de toenmalige steenbakkerij bevinden zich officieel in Sint-Gillis-Waas, in de wijk Het Hol, destijds met de fusie in 1976 afgescheurd van Kemzeke. In die zin is de connectie met Stekene eigenlijk nooit veraf.’

WaseGolf profileert zich met zijn gezellige en vriendschappelijke clubsfeer. ‘Onze leden komen van over het ganse Waasland, zelfs uit het Brusselse hebben we leden. Een belangrijke troef is de bereikbaarheid, we zitten overal dichtbij, de markt van Sint-Niklaas is op nauwelijks tien kilometer hiervandaan. Daarnaast maken wij het verschil met onze perfecte baan ontworpen door golfbaanarchitect Bruno Steensels. Het glooiende terrein zorgt steeds voor voldoende uitdagingen.’

‘Bovendien beschikken we over een brasserie die 7 dagen op 7 geopend is. Onze topkok met jarenlange ervaring in de Antwerpse Hilton verwent gasten met haar overheerlijke gerechten. Ook voor onze leden is de brasserie de place to be, na een partijtje golf gezellig bijpraten met een hapje en een drankje.’

Uitbreiding van 6 naar 9 naar 18 holes

Aan plannen geen gebrek bij WaseGolf. ‘Eigenlijk zijn we nog een beginnende club. Op 1 april 2017 vond de officiële opening plaats van de golfschool, een jaar later werden 6 holes vrijgegeven. In een volgende fase evolueren we naar 9 holes, de opening voorzien we in april 2025. Tegen 2030 willen we over een terrein beschikken van 18 holes. Dit is belangrijk om leden een perspectief te geven.’

Om het beeld compleet te maken: sinds kort kan u zich ook uitleven op vier padelvelden in openlucht. ‘Wij bouwen momenteel volop aan een sporthal met drie indoor padelvelden en drie tennisbanen. Achter de sporthal komen er bovendien nog 4 padelvelden in openlucht. Hoeft het gezegd: padel is razend populair, dagelijks komen er nieuwe spelers bij.’

Teambuildings voor bedrijven

Niet alleen particulieren maar ook steeds meer bedrijven vinden de weg naar WaseGolf. ‘In het kader van teambuildings of incentives voor de medewerkers bieden wij bedrijven all-in pakketten aan. Medewerkers kunnen eerst de golfsport ontdekken, nadien worden ze culinair in de watten gelegd in onze brasserie. Eén en ander kan gecombineerd worden met een bezoek aan brouwerij De Musketiers, gelegen pal naast onze golfterreinen. We zijn in onderhandeling met een aantal organisaties om een nog completer pakket voor bedrijven aan te kunnen bieden.’

Nieuwe leden van harte welkom

‘Met meer dan 450 clubleden zijn we zeker tevreden, op dat vlak halen wij onze doelstellingen ruimschoots. Vanzelfsprekend zijn nieuwe leden van harte welkom. In vergelijking met andere golfclubs ligt het lidgeld – 650 euro per jaar – aan de lage kant. Ook kinderen vanaf 6 jaar kunnen instappen voor een periode van 30 zondagen aan 10 euro per les. Op die manier benadrukken wij nog eens het familiale en laagdrempelige karakter van WaseGolf,’ besluiten Felix en Paul-Henri Van der Steichel.

www.wasegolf.be

Meer nieuws in deze categorie

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

We gebruiken cookies om het verkeer op onze website te analyseren, en eventueel te delen met onze sociale mediapartners. View more
Cookies settings
Accepteren
Weigeren
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Wie zijn we

Ons site adres is: https://www.gazetvanstekene.be.

Comments

Als bezoekers reacties achterlaten op de site, verzamelen we de gegevens getoond in het reactieformulier, het IP-adres van de bezoeker en de browser user agent om te helpen spam te detecteren. Een geanonimiseerde string, gemaakt op basis van je e-mailadres (dit wordt ook een hash genoemd) kan worden gestuurd naar de Gravatar dienst indien je dit gebruikt. De privacybeleid pagina van de Gravatar dienst kun je hier vinden: https://automattic.com/privacy/. Nadat je reactie is goedgekeurd, is je profielfoto publiekelijk zichtbaar in de context van je reactie.

Media

Als je een geregistreerde gebruiker bent en afbeeldingen naar de site upload, moet je voorkomen dat je afbeeldingen uploadt met daarin EXIF GPS locatie gegevens. Bezoekers van de site kunnen de afbeeldingen van de site downloaden en de locatiegegevens inzien.

Cookies

Wanneer je een reactie achterlaat op onze site, kun je aangeven of je naam, je e-mailadres en site in een cookie opgeslagen mogen worden. Dit doen we voor je gemak zodat je deze gegevens niet opnieuw hoeft in te vullen voor een nieuwe reactie. Deze cookies zijn een jaar lang geldig. Indien je onze inlogpagina bezoekt, slaan we een tijdelijke cookie op om te controleren of je browser cookies accepteert. Deze cookie bevat geen persoonlijke gegevens en wordt verwijderd zodra je je browser sluit. Zodra je inlogt, zullen we enkele cookies bewaren in verband met je login informatie en schermweergave opties. Login cookies zijn 2 dagen geldig en cookies voor schermweergave opties 1 jaar. Als je "Herinner mij" selecteert, wordt je login 2 weken bewaard. Zodra je uitlogt van je account, worden login cookies verwijderd. Wanneer je een bericht wijzigt of publiceert wordt een aanvullende cookie door je browser opgeslagen. Deze cookie bevat geen persoonlijke data en heeft enkel het post ID van het artikel wat je hebt bewerkt in zich. Deze cookie is na een dag verlopen.

Ingesloten inhoud van andere sites

Berichten op deze site kunnen ingesloten inhoud bevatten (bijvoorbeeld video's, afbeeldingen, berichten, enz.). Ingesloten inhoud van andere sites gedraagt zich exact hetzelfde alsof de bezoeker deze andere site heeft bezocht. Deze sites kunnen gegevens over je verzamelen, cookies gebruiken, extra tracking van derde partijen insluiten en je interactie met deze ingesloten inhoud monitoren, inclusief het vastleggen van de interactie met ingesloten inhoud als je een account hebt en ingelogd bent op die site.

Met wie we je gegevens delen

Als je een wachtwoord reset aanvraagt, wordt je IP-adres opgenomen in de reset e-mail.

Hoelang we je gegevens bewaren

Wanneer je een reactie achterlaat dan wordt die reactie en de metadata van die reactie voor altijd bewaard. Op deze manier kunnen we vervolgreacties automatisch herkennen en goedkeuren in plaats van dat we ze moeten modereren. Voor gebruikers die zich op onze site registreren (indien aanwezig), slaan we ook de persoonlijke informatie op die ze verstrekken in hun gebruikersprofiel. Alle gebruikers kunnen op ieder moment hun persoonlijke informatie bekijken, bewerken of verwijderen (behalve dat ze hun gebruikersnaam niet kunnen wijzigen). Site beheerders kunnen deze informatie ook bekijken en bewerken.

Welke rechten je hebt over je gegevens

Als je een account hebt op deze site of je hebt reacties achter gelaten, kan je verzoeken om een exportbestand van je persoonlijke gegevens die we van je hebben, inclusief alle gegevens die je ons opgegeven hebt. Je kan ook verzoeken dat we alle persoonlijke gegevens die we van je hebben wissen. Dit bevat geen gegevens die we verplicht moeten bewaren in verband met administratieve, wettelijke of beveiligings doeleinden.

Waar je gegevens naar toe worden gezonden

Mogelijk worden reacties van bezoekers gecontroleerd via een geautomatiseerde spamdetectie service.
Save settings
Cookies settings